LV RU LT

Ziņas

Kompānija "REISER SCHWERTRANSPORT" pieņem ekspluatācijā Kaessbohrer 8 asīgu zemās grīdas puspiekabi ar 130 tonnu kravnesību.

19.06.2015

Vācijas uzņēmums Reiser Schwertransport, kas nodarbojas ar smago un speciālo kravu pārvadājumiem, ir papildinājusi savu parku ar jaunu 8-asīgu zemās grīdas puspiekabi Kässbohrer K.SLH 8.

Tehnikas nodošana klientam notika 2015. gada. 5. martā kompānijas Kässbohrer rūpnīcā  Vācijas pilsētā Goch.

 Uzņēmumi sadarbība sākās jo Kässbohrer unikālā pieredze un tehnoloģiskās iespējas augstas kapacitātes puspiekabes izstrādē un ražošanā pilnībā atbilst Reiser Schwertransport prasībām.

 Puspiekabes K.SLH 8 kravnesība ir 130 tonnas; paredzamā slodze uz sakabes ierīci - 34 tonnas. Šī 8-axle zemās grīdas puspiekabe ir paredzēta visiem smagsvaru pārvadājumu veidiem. Tā ir aprīkota ar hidraulisko balstiekārtu, efektīvi un droši izsvarojot kravas svaru. Pateicoties manuāli kontrolējamām stūrējamām asīm ar hidraulisko piedziņu, puspiekabei ir augsta manevrēšanas spēja. Pateicoties paceļamajām asīm un stūrējošiem tiltiem, riepu nodilums tiek samazināts līdz minimumam. K.SLH 8 ir lielisks risinājums transporta uzņēmumiem, kas veic īpašus pasūtījumus, jo to var izbīdīt par 18 metriem garāku.

 Kā pastsāstīja „Reiser Schwertransport” prezidents Stefan Raiser, ka vizīte Kässbohrer rūpnīcā ir atstājusi spēcīgu iespaidu, kur viņš redzēja, ar kādām tehniskajām iespējām ir aprīkota šī rūpnīca. "Viens no maniem draugiem vada uzņēmumu, kam ir vairākas Kässbohrer zemās grīdas puspiekabes. Viņš un viņa darbinieki ir apmierināti ar šo tehniku. Pēc viņa ieteikuma es vērsos Kässbohrer, kur pieredzējis pārdošanas speciālists man palīdzēja izvēlēties pareizo risinājumu, "- viņš teica.

 „Reiser Schwertransport” pieder moderns autoparks, lai nodrošinātu starptautiskos pārvadājumus Eiropā. „Reiser Schwertransport” veic kravu pārvadāšanu Beļģijā, Nīderlandē, Luksemburgā, Francijā, Spānijā, Portugālē, Austrijā, Šveicē, Itālijā, Ungārijā, Rumānijā, Bulgārijā, Grieķijā, Čehijā, Polijā un Vācijā. Uzņēmumam ir pastāvīga atļauja ļoti lielu un smagu kravu transportēšanai.

 
 
 
 
 

Iepērkam lietotās automašīnas (vilcēji, pašizgāzēji, puspiekabes)