LV RU LT

Ziņas

VV Line SIA team congratulates company Pavilana

11.08.2014

SIA “Pavilana” svinot uzņēmuma 10 gadu jubileju parakstot līgumu ar Kaessbohrer dīleri Baltijas valstīs - SIA “VV Line” par jaunas Kaessbohrer tenta puspiekabes iegādi. 
Ši piekabe tika izstādīta izstādē Transporta Tehnika 2014.
SIA “Pavilana ir dibināta 2004 gadā, Latvijas pilsētā Gulbenē. Uzņēmums uzsāka savu darbību ar trijām mašīnām. Pēc desmit darba gadiem, uzņēmuma transportlīdzekļu skaits ir pieaudzis līdz 45 transportlīdzekļu sastāviem. Uzņēmums savā darbībā izmanto konteinervedējus, tenta puspiekabes , refrežirātorpuspiekabes un zemās grīdas treilerus. Uzņēmumā ir nodarbināti 55 kravas automašīnu šoferi, kuri nogādā kravas Eiropas savienības, NVS un Skandināvijas valstīs, kur ir nepieciešams augstas kvalitātes un izturības transportlīdzekļi. Kopš 2007 gada SIA “Pavilana” izvēlās Kaessbohrer ražotās puspiekabes, kas šo gadu laikā sevi ir pierādījušas kā izturīgas un uzticamas arī vissmagākajos darba apstākļos.

Kopš 2005.gada Pavilana SIA sadarbojas ar VV Line SIA un Swedbank līzings.

Swedbank līzings pārstāvis Mareks Pučinskis: Pavilana SIA ar mums sadarbojas no 2005 gada. Swedbank un Swedbank līzings ļoti augstu novērtē sadarbību ar SIA Pavilana, jo uzņēmums savu darbību attīsta ļoti piesardzīgi un pārdomāti, bet stabili, kas ir ļoti nozīmīgi tādā mainīgā nozarē kā komerctransports, un, kas ir ļāvis SIA Pavilana attīstīties līdz pietiekami lielam transporta uzņēmumam, priekš Latvijas mēroga. 

VV Line SIA kolektīvs apsveic Pavilana SIA un īpašnieku Vitāliju Petunovu ar uzņēmuma 10 gadu jubileju.
Novēlam veiksmi un izturību virzoties uz priekšu, savā ceļā atstājot miljoniem kilometrus.

Iepērkam lietotās automašīnas (vilcēji, pašizgāzēji, puspiekabes)